Karikatürlerle Özel Güvenlik

Karikatürlerle Özel Güvenlik

₺ 22 ₺ 16.5

Yazar: Ahmet Can Buğday
Çevirmen:
ISBN: 978-605-81475-8-4
Sayfa Sayısı: 72
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

 

Özel Güvenlik Görevlileri iş yerlerimiz, oturduğumuz siteler, toplu taşıma alanları, restoranlar, parklar, stratejik tesisler gibi hemen hemen her alanda kişisel ve toplumsal güvenliğimiz için yardımcı kolluk görevlisi olarak çalışmaktadır.

Bu kitap, güvenli alanlar oluşturmak için özveri ve cesaretle çalışan özel güvenlik görevlilerimiz ile vatandaşlarımızın bilgilenmesine, özeleştiri yapmasına ve birbirine karşı daha anlayışlı davranarak birlikte yaşamı kolaylaştırmaya katkı sağlamak amacı ile hazırlanmıştır.

Keyifli okumalar dileriz!

Yazar Hakkında: 

1973 yılında Üsküdar’da dünyaya gelen Ahmet Can Buğday, ilk, orta ve lise tahsilini İstanbul’da yaptı. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme, Yüksek Lisans eğitimini ise Yeni Yüzyıl Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler üzerine tamamladı. 19 yıl Başbakanlık bünyesinde çalışarak güvenlik konularında uzmanlaşan Ahmet Can Buğday, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli kademelerde görev aldı. 2014-2019 yılları arasında Atatürk Havalimanı’nda Güvenlik Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Risk Değerlendirme ve Denetim Müdürlüğü ile Türkiye Projeler Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Stratejik Çalışma Grubu Başkanlığı, Disiplin Kurulu Başkanlığı, İstişare Kurulu Başkanlığı, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı, Kurumsal Yapı Koordinatörlüğü ve Emniyet Araştırma Denetleme Birimi Üyeliği icra ettiği kurul görevlerinden bazıları. RES Elektronik Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’ de Genel Müdür Yardımcılığı görevi de yapmış olan Ahmet Can Buğday, 2019 yılı Temmuz ayında İSTGÜVEN A.Ş.’ ye Genel Müdür olarak atandı. Ahmet Can Buğday evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında kurulan ve münhasıran Özel Güvenlik hizmeti sunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSTGÜVEN A.Ş.’ de 2019 Temmuz ayından itibaren Genel Müdür olarak görev yapmaya başlamıştır. 

Add Your Tags:


Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Sizin için Seçtiklerimiz

Kaderinizin Rengi Karakterinizde Gizli

₺22 ₺ 16.5

Prensi Öptüm Kurbağa Oldu

₺18 ₺ 13

Paradan Mektup Var!

₺14 ₺ 11

Ayrılığı Atlatmak

₺20 ₺ 15

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm

₺34 ₺ 26
Tükendi
Aslında Çok Kolay

Aslında Çok Kolay

₺22 ₺ 16.5

Ses Ver İlham Ver

₺25 ₺ 19

Karikatürlerle Özel Güvenlik

₺22 ₺ 16.5
Yeni
Sır ve Gölge

Sır ve Gölge

₺ 35
Yeni
GÜNEBAKANLAR

GÜNEBAKANLAR

₺ 29
Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun