Karşı Konulmaz Kadın Olun!

₺ 35 ₺ 27

Yazar: Marie Forleo
Çevirmen:Ceren Yalın
ISBN: 978-605-65740-0-9
Sayfa Sayısı: 144
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

 

 Bir saat içerisinde, sizi daha cazibeli, ışıltılı ve arzulanan bir kadına dönüştürebileceğimizi fısıldasak?

Oyunlara, hilelere ve manipülasyonlara gerek kalmadan karşı konulmaz olmanın sırrını bilseniz?

Kaç yaşında olduğunuz, kaç kilo olduğunuz ve ne iş yaptığınız hiç önemli değil...

***

Bu kitap size hayatta ve aşkta kazanmanın sırlarını eğlenceli bir şekilde anlatırken, 'arzulanan kadın' olmanın formülünü verecek.

Kahvenizi alın, arkanıza yaslanın ve içinizdeki Tanrıçayı keşfederken bu kitabın size rehberlik etmesine izin verin!

Bırakın içinizdeki enerji dolu harikulade kadın, erkekleri mıknatıs gibi kendine çeksin! 

Karşı Konulmaz Kadın Olun, işte tam da bu dönüşüm için gerekli motivasyonu sağlamak üzere yazıldı.

Hazırsanız, başlayalım!

Size yaklaşık bir saat içerisinde, sizi daha mutlu, sağlıklı ve çekici yapabilecek bilgiler vereceğimi söylesem?

Bu bilgilerin aşk hayatınızın kalitesini de sonsuza dek dönüştürebileceğini söylesem?

Manipülasyon veya sahtelik olmadan, karşı konulmaz çekicilikte olmanın ve sağlıklı, tatmin veren ilişkiler yaşamanın sırrını bilseniz?

İstediğinizi elde etmek için oyunlar oynamanız, kuralları takip etmeniz veya hesaplar yapmanız gerekmese?

Tüm bunlar ilginizi çeker mi? Bana bunun için yaklaşık bir saatinizi ayırır mısınız? Öylesine çekici olun ki siz bile kendinizle çıkmak isteyecek hâle gelin ister misiniz?

Eğer özgün, kendini iyi ifade eden ve karşı konulmaz biri olma fikri size ilginç geliyorsa −ki umarım öyledir− o zaman doğru yerdesiniz. Karşı Konulmaz Kadın Olun, tam bir dönüşümü teşvik etmek üzere yazıldı. İş hayatında ya da ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişimde daha önce aklınıza bile gelmemiş olan yeni olasılıkları bulacaksınız ve tüm bunlar çok çaba gerektirmeden gerçekleşecek (Bu fikre bayılmadınız mı?).

Başlığı merak ediyor olabilirsiniz −Karşı Konulmaz Kadın Olun. Şunu diyebilirsiniz: “Ben her erkeğin beni istemesini istemiyorum ki... Tek bir iyi adam bana yeter!” Peki, öyleyse bir itirafta bulunacağım. Sizin bu kitaba ilgi duymanızı sağlamak için merak uyandıran bir başlık seçtim. Anlayacağınız, öğrenmek üzere olduğunuz şey, içten dışa tümüyle karşı konulmaz olmaya ve hayatınızdaki herkesle mükemmel ilişkiler kurmaya dair radikal ve yeni bir bakış açısı.

Okuyacaklarınızdan bazıları şimdiye kadar inandıklarınızın veya geçmişte size ilişkiler hakkında öğretilenlerin tam tersi olacaktır. Şunu aklınızda bulundurmalısınız ki, eğer bildiklerinizin işe yaramadığını düşünüyor olmasanız, şu anda bu kitabı elinizde tutuyor olmazdınız.

İşte size benden ilk ipucu: Eğer hayatınızda bir şeyler yolunda gitmiyorsa, yanlış bilgiler üzerinden hareket ediyorsunuz demektir. Endişelenmeyin, bu bir sorun değil; aslında bu bir nimet. Bu, sizin doğru yolda gitmediğinizi fark etmiş olduğunuzu ve doğru yola girmek için ilk adımı attığınızı gösterir.

Berrak bir zihinle ve karşı konulmaz bir yaşam tarzı sürdürme isteğiyle, aşk, ilişkiler ve özgün bir birliktelik adına “Bu kadar da iyi olacağını tahmin etmiyordum” dedirtecek türden, yepyeni bir dünyayı keşfetme şansınız olacak.

Bu Kitaptan En İyi Şekilde Yararlanmanın Yolları

Bu kitap; sizi aydınlatmak, eğlendirmek ve hayatınızı daha iyi bir hale dönüştürmek için yazıldı. Hayatınızda kalıcı ve anlamlı değişiklikler yaratmak adına sezgilerinizi harekete geçirecek, sizi düşünmeye zorlayacak sorular hazırladım ve buradaki önerileri uygulayabilmeniz için Karşı Konulmaz Hareketler adı altında size görevler verdim.

Daha fazla rehberlik ve destek isterseniz, bu kitaptaki tüm egzersizlerin yanı sıra, size ilham vermeyi ve motivasyonunuzu korumayı hede eyen dört ha alık sesli bir koçluk programını içeren, ücretsiz çevrimiçi bir Karşı Konulmaz Hareketler Rehberi oluşturdum. Bu bonus kaynakları ve daha fazlasını indirmek için, makeeverymanwantyou.com/actionguide adresini ziyaret edin.

Unutmayın; bir şeyi okuyup anlamak, o şeyi uygulamaktan birçok ışık yılı uzaktadır. Gün boyunca ‘kişisel gelişim kitabı yazma rehberleri’ okuyup durabilir, bana gerekenlerin bir fikir, bir taslak, bir bilgisayar ve bir yazıcı olduğunu anlayabilirim. Ancak oturup yazmazsam, o kişisel gelişim kitabı ortaya kendiliğinden çıkmaz. Aynı şey sizin için de geçerli sevgili okuyucu. Eğer gerçekten her erkeğin sizi istemesini istiyorsanız, karşı konulmaz olma alıştırmalarınızı yapmalısınız.

Bu kitap; ilişkilerinizi sabote eden, geçmişten gelen içinizde sakladığınız eğilim ve davranışları farkındalık yoluyla silmeyi hedefliyor. Benim deneyimime göre, sizi engelleyen bir davranışı fark edip dikkatinizi ona yönelttiğinizde ve bulduğunuz şey için kendinizi yargılamadığınızda, o davranış kendiliğinden eriyip gider. Peşin hükümsüz bir farkındalık, çözümün kendiliğinden bulunmasını kolaylaştırır. Görmek gerçekten de yeterlidir. Kendinizi yargılamadan görebildiğinizde, geçmişten getirdiğiniz koşullanmayı yok edersiniz.

Bu yaklaşımda, daha iyi ve karşı konulmaz bir ‘siz’ olduğunu düşündüğünüz kişiye ulaşmak için bir hedef oluşturmak yoktur. Daha iyi olmayı hede ediğinizde iki şey olur. Birincisi, evrene bozuk olduğunuz ve tamire ihtiyacınız olduğu gibi genel bir mesaj göndermiş olursunuz. Bu, sizi sonsuz bir tatminsizlik yaratan “Henüz yeteri kadar iyi değilim” düşünce döngüsüne sokar. İkincisi, zihninizin kötü olarak adlandırdığı alışkanlık ve eğilimlerinize direnirsiniz ve (bu kitaptan öğreneceğiniz üzere) direndiğiniz şeyler direteceği için, bu alışkanlık ve eğilimler sizde kalmaya devam eder. Kanıt mı istiyorsunuz? Yeni yıl kararları listesini kaç kez yapıp bu listeye kaç kez uyduğunuza bir bakın ve ‘daha iyi bir sen ol’ yaklaşımının çok da etkili olmadığını görün.

Şunu düşünüyor olabilirsiniz: “Aklım karıştı. Yargılamadan veya evrene bende bir şeylerin hatalı olduğu mesajını vermeden nasıl kendimi engelleyen bir şey yaptığımın farkına varabilirim ki?” Açıklayayım.

Kendini keşfetme yolunda nazik, araştırmacı bir yaklaşımla ilerleyin. Masumca meraklı olun. Kendiniz hakkında bir şey gördüğünüzde şunu deyin: “Hmm... İlginç” veya “Ha, bak sen şuna!”

Yalnızca var olanı inceleyin ve değiştirmeye çalışmayın. Zihninizde ‘mükemmel siz’ adı altında yarattığınız anlaşılması zor, idealleştirilmiş bir standardı yakalamak için kendinizi zorlamayı bırakın. Yaygın inanışın aksine; altta yatan, çözülmesi gereken bir sorun olmadan da gelişim ve öğrenmeye derinden bağlı kalabilirsiniz. 

Örneğin, ben iyi bir dansçı olduğumu biliyorum ve her zaman becerilerimi geliştirmek için istekliyim. Yeni bir dans hareketini zor bulduğumda, hareketi yapabilmekten beni alıkoyan bir şey yapıp yapmadığımı araştırırım. Bedenimle farklı şeyler denerim. Başka dansçılardan veya eğitmenlerden yardım isteyebilirim. Görmeye, gelişmeye ve öğrenmeye büyük ilgi duyuyorum. Bazen hareketi kendi araştırmalarım sonucunda yakalarım; bazen de dansçı bir arkadaşım benim kendi başıma göremediğim bir şeyi bana gösterebilir. O zaman da derim ki, “Hah, şimdi anladım. Sağ ol.” Ve bu yeterlidir. Dönüşüm. Büyüme. Gelişim. Ve bunların tümü kendini keşfetme ruhuyla yapılır −kendini suçlama ruhuyla değil.

Bu veya başka herhangi bir program için en çabuk sonuç alma yolu, başka insanlarla takım oluşturmaktır. Sayısız çalışma, bir partnerle eşleşip spor yapanların daha hızlı kilo verdiğini, bunu daha uzun süre koruduklarını ve bu süreçte kendilerini daha tatminkâr ve desteklenmiş hissettiklerini kanıtlıyor. Karşı konulmaz biçimde ‘fit’ olmak da bundan farklı değil. Başkalarıyla bağ kurduğunuzda, istenmeyen davranışları daha çabuk bırakır, kendinize daha istikrarlı biçimde dürüst davranır ve yolculuğunuzda daha derin bir sevgi ve destek hissi yaşarsınız.

Öğrendiklerinizi arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle, iş arkadaşlarınızla, annenizle, koçunuzla −özel bir bağ hissettiğiniz herkesle− konuşun. Aynı vizyonu paylaşmak için bir araya gelen iki veya daha fazla insanın yarattığı büyü mucizevidir.

Bu kitap sizin. Onu sonuna kadar kullanın. Kavramları üzerinizde deneyin. Her egzersizi tamamlayın. Deney yapın ve kendi gerçeğinizi keşfedin. Bu sayfalardaki büyünün, içinizde bekleyen gücü, cazibeyi ve şehveti ifade etmenizde yardımcı olmasına izin verin.

Ortaya çıkarmak için yanıp tutuştuğunuz o zeki, komik, güzel kadına dünyanın ihtiyacı var. Size yolu göstermek benim için bir şeref. Haydi başlayalım! 

Add Your Tags:


Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Sizin için Seçtiklerimiz
Yeni

Birtakım Fısıltılar

₺35 ₺ 27

Karşı Konulmaz Kadın Olun!

₺35 ₺ 27

Abbas

₺26 ₺ 20

İlişkilerin Kırılma Noktası

₺35 ₺ 27

Prensi Öptüm Kurbağa Oldu

₺25 ₺ 19

İlişkilerin Kırılma Noktası

₺35 ₺ 27

Ayşe'nin Kırmızı Ruju

₺26 ₺ 20

Erkeğin Pin Kodu

₺30 ₺ 23

Ayrılığı Atlatmak

₺36 ₺ 27

Aşk Yetmediğinde

₺40 ₺ 30

Acemi Çöpçatan

₺26 ₺ 20

Kocam

₺35 ₺ 26

Dolunay Kırmızısı

₺30 ₺ 23
Yeni

Bilge Ay Cesur Güneş

₺51 ₺ 38
Yeni

Birtakım Fısıltılar

₺35 ₺ 27
Yeni

Günebakanlar

₺38 ₺ 26
Yeni
Tükendi

Üçü Bir Yara'da

₺35 ₺ 27
Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun