Paradan Mektup Var!

Paradan Mektup Var!

KİLİTLERİ AÇIN, PARA GELSİN!

₺ 14 ₺ 9.90

Yazar: Mehtap Utuş
Çevirmen:
ISBN: 9786056574085
Sayfa Sayısı: 88
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

 

Kilitlerini aç, para gelsin!
Para insanoğlunun ortak derdi olsa da her birimizin onunla ilişki durumu çok farklı...
Peki, sizin para ile ilişkiniz nasıl?
Varlığında size hayatın bütün kapılarını açabiliyor mu?
Yokluğunda sizi kilitleyip, yaratıcılığınızı öldürüyor mu?
Sizi özgür mü bırakıyor yoksa sizi hapsedip nefes bile aldırmıyor mu?
Yoksa sizi gece gündüz çalıştırıp, bereketini göstermiyor mu?

Bu soruların cevabını hemen vermeyin... 

Önce kayıplarınızı, egonuzu, bahanelerinizi, şikâyetlerinizi bir kenara bırakın ve elinizdeki kitabın kapağını açın...

Nefes terapisti ve yaşam koçu Mehtap Utuş, gerçek yaşam öykülerinden kaleme aldığı 'Para'dan Mektup Var kitabıyla potansiyelinizi ortaya çıkarıyor. 

Kitapta yer alan ve adım adım ilerleyen özel egzersizlerle parayla ilgili tüm kilitler çözülüyor ve kazancın, bereketin kapısı açılıyor!
(Tanıtım Bülteninden)

GİRİŞ 

“...Bilki, sevgi makamı çok şerefli bir makamdır. Gene bil ki sevgi varoluşun aslıdır...”

İbn Arabi; İlahi AŞK

BEN... 

Hayata 1969 yılında Konya’da gözlerimi açıyorum... Henüz altı aylıkken nenem Pakize ile dedem Selman Ağa’nın yanına gidiyorum. Altı yaşına kadar onların yanında, İzmir Tire Işıklar Köyü’nde kalıyorum... 

Sonra İstanbul... Ve arka arkaya uzaktan bakıldığında bir bağ etmez gibi görünen ama mercek tutulduğunda girdap gibi içine çeken yaşanan yığınla hikayeler... Tabii ki buna yaşam diyoruz... 

Rüyalar ve nefes hayatıma girince de her şey değişti. Bir nefesle başlayan yaşamımı ve ‘ben’i kitabın sayfalarını çevirdikçe tanıyacaksınız... 

Ben yaşadım, hissettim, kalbime girdi ve istedim ki tüm hücrelerime iyi gelen; hücre hafızamı, algımı düzelten her şey, isteyen herkese iyi gelsin, yolu ışıldasın... 

“Gördüğümher şeyin bana ifade ettiği anlamı ona ben verdim. Zayıf değilim, güçlüyüm.

Aciz değilim, kudretliyim. Kısıtlı değilim, sınırsızım. İllüzyon  değilim, gerçekliğim.

Karanlıkta göremem, aydınlıkta görürüm.

Mutluluğum ve amacım birdir. Çünkü Tanrı onları bana verdi.”

MUCİZELER KURSU

BU KİTABI NEDEN YAZDIM? 

‘Para’dan Mektup Var! düş ürünü değil, yaşanmış birçok hikaye ile dolu bir kitap... Bu kitabı derlemekteki amacım yaşamı nasıl paraya bağladığımızı fark etmek, ettirmek. 

Bu kitap hiçbir şekilde tedavi amaçlı değil, dönüşüm amaçlıdır. Dönüşümünüzdeki en etkili durum ise paradır. Parayla ilgili alanı çözdüğünüzde yaşamınız inanamayacağınız alanlarda açılır. Siz parayla ilgili alanınızı çözerken, yaşamda takılı kaldığınız yeri öğrenip fark edeceksiniz. Sınırsız potansiyelinizi ortaya çıkaracaksınız. 

İzin verin potansiyeliniz çözülsün, ortaya çıksın... 

Para sizi kilitlemesin, yaşamınızı durdurmasın, size eşlik etsin. Kitaptaki parayla ilgili samimi çalışmaları yapmak size bu yolu açacak. 

Şimdi ve daha fazlası için başlayın ve devam edin. Benimle konuşun ve bırakmayın. 

Paranın sizi ruhsal düzeyde nasıl etkilediğini fark edin ve etkilerin çözülmelerine izin verin. 

Ben bu kitabı yazarken başından sonuna kadar yazdığım her kelimeyle kendi dönüşümüme de katkıda bulundum. Bu kitap umarım size de katkı sağlar ve para alanınızı ruhsal düzeyde dönüştürür. 

KİTABI  NASIL KULLANACAKSINIZ? 

Karanlıkta kalmak insanı korkutur. Önce zihne ‘Şimdi ne olacak?’ endişesi gelir. Endişenin çoğalması da korku sandığımız şeye dönüşür. Aslında endişelerin ‘ne’ olduğunun bir önemi yoktur, önemli olan endişenin nasıl ortaya çıktığı ve nasıl hareket ettiğidir. 

Endişe, genelde güvenin olmadığı anda ortaya çıkar. Endişenin yarattığı karanlıkta kalmak, ‘görme’ işlevini durdurur. Karanlık ‘görme’ işlevini zihne devreder, zihin önce panik yapar ve ne yapacağını bilemez. Ne yapacağını bilmediği için endişeye kapılıp o anda olanı ‘olduğu gibi’ algılayamaz ve geçici bir süre bu böyle kalır. 

Şöyle düşünün, evinizdeki elektrikler kesildiğinde ne yapıyorsunuz? 

Önce endişeye kapılıyorsunuz, sonra hemen ilgili yerleri arıyorsunuz. Elektrikler gelince de bu telaş ve endişe ortadan kalkıyor. Öyle değil mi? 

Peki, elektrikler kesildi ve siz hiçbir endişe duymadan rahatça duruyorsunuz. Elektriklerin geleceğinden yüzde yüz eminsiniz. Şimdi ne oldu? Elektriğin geleceğine güvenen zihin karanlığın geçici bir süre olduğunu bilir ve karanlıkta rahatça dolaşır, hatta tadını çıkarır karanlığın. Karanlığın içindeki ışığı görmek gerçek görmenizi sağlar, karanlıkta göremediğiniz için yaşamın getirdiklerini kullanamaz ve ışığın olmadığına inanırsınız. Zihninizin eski kanıtlarına inanırsınız. 

İşte biz bu kitapta, bunu tersine çevirmeyi öğreneceğiz; ışığa değil karanlık alanlarımıza yolculuk edeceğiz. Karanlık alanlardan ışığa hareket etmeyi öğreneceğiz ve öğrendikçe kendi potansiyelimizle karşılaşacağız. Limitlerimizi aşmış, bahanelerimizi fark etmiş olarak, yaşamın sonsuz desteği ile bedenimiz sıkışma- dan hareket etmeyi öğreneceğiz. 

Kendi gerçeğinizi öğrenip çözmek için bu kitabı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu kitap araç olarak kullanılmak üzere tasarlandı, araç olarak kullandığınızda size gereken tüm cevapları verecektir. 

Kitabın ilerleyen bölümlerinde size özel hazırlanan çalışma egzersizleri bulunmaktadır. 

Çalışmaların sonucunda para ile ilgili tüm alanlarınızı doldurduğunuzu fark edeceksiniz ve kazanmaya başlayacaksınız. Bundan emin olun. Her türlü kazançtan bahsediyorum; ruhsal ve zihinsel seviyede iyileşme başladıkça, gerçek seviyede fiziksel bedende de iyileşme gerçekleşecek. Ve bu kendiliğinden oluşacak. Siz en sonunda fark edeceksiniz. Hangi alandan başlayıp hangi alana geldiğinizi fark edecek ve yaşayacaksınız. 

ÇALIŞMA ALANI NASIL OLMALI? 

Kitabı hemen okuyup, bitirmek için acele etmeyin. Kendinize bir gün içinde, sadece 15 dakika ayırmanız yeterli. Yine de ilerlemenize göre karar verebilirsiniz. Ayırdığınız bu 15 dakika içinde kendinize olabildiğince şeThatli, sevgi dolu, hatta aşık gibi davra- nın; çünkü bu alanda sadece siz ve kitap var; başka bir şey yok. Bunu bilin ve en samimi şekilde onu okumaya başlayın... 

Kazanmayı ya da kaybetmeyi unutun. Kendinizi haklı çıkarmayı, değerli ya da değersiz bulmayı bir kenara bırakın. Kazançlarınızı, kayıplarınızı, şikayetlerinizi rafa kaldırın. Artık bunlara ihtiyacınız yok, bunların size yardım edecekleri de yok. Şu ana kadar etmediler ve artık edemezler de. Siz bahanelerinizi bıraka bıraka yeni alana geçmeye hazır olun. Yeni konular, yeni durumlar, yeni işler, aşklar, arkadaşlar yani yaşamın her alanında yepyeni durumlar yaşayacaksınız. 

Bunun için yapmanız gereken tek şey elinizdeki kitaptaki çalışmalara adım adım devam etmek. Sizinle birlikte dünyanın her bir köşesinde bunu yapan insanlar var ve bu kişilerin her biri, birbirlerine bu çalışmayı bitirmelerinde destek oluyorlar. Birbirimizi tanımak zorunda değiliz, sadece bunu bilin yeter. Hepimiz birbirimize destek oluyoruz. Sadece bunu unutmayın ve yola devam edin. Siz yola devam ettikçe ne mi olacak? 

Herkes kendi alanında iyileşecek. 

Duymayı dinlemeye çevireceğiz. 

Bakmayı, kalp ile görmeye dönüştüreceğiz. 

Yaşam gücünüz, enerjiniz, ilişkileriniz, sağlığınız, algınız iyileşecek. 

Başka insanlara destek olduğunuz için yaşam duruşunuzu bulacaksınız. 

Şükretmenin neye ve kime olduğunu anlayacaksınız. 

İlk çalışmamıza başlıyoruz, siz tüm sorulara en samimi alanınızla cevap verin, cevaplarınızı boşluklara yazın. 

Bu kitap bana bir hediye, size de hediye olacak. 

Şimdi rahatlayın ve sonsuz gücün desteğinin sizinle olduğunu bilin. Mucizeler ışıkta görülür. Bu yüzden gözlerimi kapatmıyorum. 

BAŞLIYORUZ... 

Add Your Tags:


Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Sizin için Seçtiklerimiz

Kaderinizin Rengi Karakterinizde Gizli

₺22 ₺ 16.5

Prensi Öptüm Kurbağa Oldu

₺18 ₺ 9.90

Paradan Mektup Var!

₺14 ₺ 9.90

Ayrılığı Atlatmak

₺20 ₺ 15

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm

₺34 ₺ 26

Aslında Çok Kolay

₺22 ₺ 16.5

Ses Ver İlham Ver

₺25 ₺ 19

Karikatürlerle Özel Güvenlik

₺22 ₺ 16.5
Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun