ŞAMAN

ŞAMAN

₺ 24 ₺ 18

Yazar: Asuman Büyüksoy
Çevirmen:
ISBN: 978-605-06558-1-0
Sayfa Sayısı: 165
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

 

Bu kitapta Asuman Büyüksoy, kendi şamanlık yolculuğunu, en başından başlayarak tüm zorlukları ve mucizeleriyle okuyucuyla paylaşıyor. Bu samimi anlatıda hem bir şamanın kendi yoluna tanıklık edecek; Peru’dan Mekke’ye oradan dünyanın çakra merkezlerine uzanacak, hem de vorteks alanlarından ley hatlarına kadar pek çok kadim bilgiye ulaşacaksınız.

Bir şamanın neler yapabileceğini öğrenirken, Asuman Büyüksoy size, kendiniz OLma yolunda erk hayvanları, frekanslar, enerji bedenleriniz ve tıkanmış çakralarınız için rehberlik edecek.

Yolunuzu değiştirebilmek, kendinizle yüzleşip maddi ihtiyaçlardan sağlığa kadar her şeyi kendi kontrol sisteminiz altına alıp yüce güçle tanışabilmek için doğru yerdesiniz. Bu boyutun yüksek varlığı olmak, BİR olmak, tekamülünüzü tamamlamak için başladığınız yolda, bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

 

GIRIŞ VE TEŞEKKÜR

Bodrum’a yerleşmeden yıllar evvel, emekli olup Bodrumlu olmanın ve kitaplarımı yazmanın hayalini kurardım. Oysa daha İstanbul’dan ayrılmadan önce tam üç tane kitabın taslağı tamamlanmıştı bile. Yine de bu kitapları nihayete erdirip baskıya yollayamadım. Her sene yeni baştan hedeflememe rağmen, bu hayalim bir türlü gerçekleşmedi. Bu konuya dair üzüntümü ne zaman dile getirsem, kızlarım “Üzülme anne, henüz zamanı gelmemiştir” diyerek, aslında bildiğim bir şeyi bana tekrar hatırlatırdı.

Yıllar böylece geçip gitti, ta ki bu yıl kardeşim bana “Artık mutlaka yazmalı ya da eski yazdıklarını tamamlamalısın” diyene kadar. Kardeşimle bunları konuştuğumuz günler, piyasaya her gün yeni bir şamanın çıktığını duyduğumuz günlerdi. Bu asılsız sıfatlar ve para için insanların hayatına bu şekilde girmeleri, içimdeki sesi devreye soktu. Kendi kendime, yazdığım kitabı baskıya hazır hale getirmem gerektiğini, belki de bambaşka bir dille yeniden oluşturmam gerektiğini söyledim.

‘Tesadüf ’ bu ya; tam da o günlerde hayat, şimdiki yayıncım sevgili Selcen Gür’ü tüm zarafetiyle karşıma çıkardı.

Sevgili Selcen; seni gördüğüm ilk ânı kendime “yaz artık”

işareti olarak kabul ettiğimi buradan söylemeliyim. İyi ki hayatıma girdin.

Şimdinin ZAMAN’ıyla.

Bu kitabı, yeniden içindeki güncellenmiş bilgilerle sizlerle buluşturmak istiyorum.

Elinizde bulunan bu kitap aslında ilk basılmış kitabım ve şamanlığa dair bugüne kadar yazılmış ağırlıklı bilgileri barındırmıyor. Bu kitap, benim dünyamda şamanlığın nasıl var olduğunu ve bu noktaya gelirken neler yaşadığımı anlatıyor.

Yazarken anladığım ilk ve en önemli şey; bir şeyi bilmenin ayrı, anlatmanın ayrı, yazmanın ise apayrı olduğu gerçeğiydi. Metinde kusurlarım olduysa affınıza sığınıyorum. Umarım içinde yalnızca şamanlığa dair bilgilerin değil; benim deneyimlerimin de yer aldığı bu kitabı beğenir ve daha önemlisi faydalı bulursunuz.

Add Your Tags:


Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Sizin için Seçtiklerimiz

Kaderinizin Rengi Karakterinizde Gizli

₺22 ₺ 16.5

Şimdi Değiş!

₺19 ₺ 14

Erkeğin Pin Kodu

₺21 ₺ 15
Tükendi
Değişim - Dönüşüm Kartlarım

Değişim - Dönüşüm Kartlarım

₺41 ₺ 30
Tükendi
Aslında Çok Kolay

Aslında Çok Kolay

₺22 ₺ 16.5

Kaçıncı Çocuksunuz

₺20 ₺ 15

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm

₺34 ₺ 26

Acemi Çöpçatan

₺19 ₺ 13

Çünkü Kadın

₺20 ₺ 15

Koma 21

₺21 ₺ 19

Tramola

₺28 ₺ 21
Tükendi
İçimdeki Kaktüs

İçimdeki Kaktüs

₺20 ₺ 15

Kuruntucu

₺22 ₺ 16.5

Beşli Özel Kitap Seti

₺79 ₺ 59

(SWAT)² TAKIMI

₺29 ₺ 22

Prova

₺25 ₺ 18.5

ŞAMAN

₺24 ₺ 18

ÇEMBERİN DIŞI

₺ 32
Yeni
GÜNEBAKANLAR

GÜNEBAKANLAR

₺ 29
Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun