Sır ve Gölge

₺ 46 ₺ 35

Yazar: Burla Hatun
Çevirmen:
ISBN: 978-605-06558-0-3
Sayfa Sayısı: 189
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

 

“Milyarlarca insanın parmak izleri bile farklıyken her birimiz için hayatın anlamı aynı olabilir mi?”

İsmin değiştiğinde geçmişin de değişir mi?

Anne olmak, artık kendin olamayacağın anlamına mı gelir?

Dostluk bittiğinde yerine ne geçer?

Aşk mı daha güçlü bir duygudur, hayranlık mı?

Yaşamın sırları ve gölgeleri arasında kendini gerçekleştirmeye çalışan kadınlar; korkuları ve kaygılarına rağmen aşka ve var olma mücadelesine meydan okuyorlar.

Kimi zaman iş dünyasının rekabet dolu dönemeçlerinden geçerek, kimi zaman da “yazının” sağaltıcı ve büyülü yolunda ilerleyerek buluyorlar kendilerini ve birbirlerini.

Sır ve Gölge okuruna her bölümde başka bir bakış açısı sunan, kahramanlarının görünen yaşamlarının ardındaki asıl dünyayı ustalıkla aydınlatan bir ilk roman.

YAZAR HAKKINDA 

Burla Hatun, bilinen en eski Türk efsanelerini anlatan Dede Korkut hikâyelerinde, halk öykülerinde ve masallarındaki efsanevi kadın cengaverdir. Savaşçı kadın motifini simgeler. Yazar, bu coğrafyada yaşayan tüm hemcinslerinin Burla karakterinde olduğuna inandığından ve kadın dayanışması ruhunu beslemek için kitabını da bu isimle yayımlamak istemiştir. 
 

TEŞEKKÜR

Bu yolculuğa çıkmam için beni yüreklendiren ve desteğini esirgemeyen can Göktuğ’uma, her daim en yakınım, sırdaşım Timur’a, projelerimin ilk suç ortağı Dilara’ya, bu yolculuğun kıymetli ve sihirli yoldaşı Serda’ya, aşkla kitabın yönünü değiştiren Özlem’e, gizli kahramanım Betül’e, eşsiz desteği için Zeynep'e, yürekten ve candan katkıları için Anet, Ceren, Gökay, Efsun, Haşmet, Oya, Neşe, Cihan, Baturay, Esra, Firdevs, Nihan, Sabır, Yasemin, Senem, Volkan, Yakut, Fatoş ve Serap’a içten teşekkürlerimle...

Add Your Tags:


Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Sizin için Seçtiklerimiz

Kaderinizin Rengi Karakterinizde Gizli

₺45 ₺ 34

Prensi Öptüm Kurbağa Oldu

₺25 ₺ 19

Paradan Mektup Var!

₺21 ₺ 16

Ayrılığı Atlatmak

₺36 ₺ 27

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm

₺52 ₺ 39
Tükendi

Aslında Çok Kolay

₺22 ₺ 16.5

Ses Ver İlham Ver

₺35 ₺ 26

Karikatürlerle Özel Güvenlik

₺30 ₺ 23
Yeni

Sır ve Gölge

₺46 ₺ 35
Yeni

Günebakanlar

₺38 ₺ 26
Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun