(SWAT)² TAKIMI

(SWAT)² TAKIMI

₺ 29 ₺ 22

Yazar: Soner ERGEN
Çevirmen:
ISBN: 978-605-81475-7-7
Sayfa Sayısı: 176
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

 

(SWAT)² TAKIMI okurlarıyla "Dijital Çağda Yeni Ekip Modeli" eğitiminde buluşuyoruz. Dijital çağın rüzgârını arkanıza alarak kendinizi ve şirketinizi nasıl ileriye taşıyabileceğinizi örnek senaryolar üzerinden interaktif bir şekilde sunacağımız online eğitime tüm (SWAT)² TAKIMI okurları davetli! Ücretsiz kayıt için: www.swattakimi.com

Çağ dijital, peki ya bizler?

İki kelime ile bir çırpıda söyleyiverdiğimiz bir ifade: Dijital Çağ.

Ancak işaret ettiği gerçek, eskiden binlerce yılı bulan bir değişimin artık bir güne sığabiliyor olması.

‘Mevcut durum’un günden güne değiştiği bu çağda, mevcut durumunu korumak isteyen şirketleri başarı mı bekliyor yoksa başarısızlık mı sizce?

55, 45, 33, 22 yaşında çalışanları olan bir şirket hangi kuşağın doğrularını baz alarak gücünü ve esnekliğini koruyabilir?

Farklı doğruları olan ve farklı hisseden kuşakları ortak bir zeminde buluşturmak mümkün mü?

Elinizdeki kitap dijital çağın rüzgârını arkanıza alarak kendinizi ve şirketinizi nasıl ileriye taşıyabileceğinizi anlatıyor.

Üstelik ‘ânı yaşayarak geleceği planlama’ felsefesiyle!

 

(Tanıtım Bülteninden)

GİRİŞ
“Herkesin işi tehlikede! Robotlar yerimizi mi alacak? Bugünün bilgisayarlarının on bin yılda yapacağı işi aynı güne sığdıran kuantum bilgisayarlar hayatımızda!..” Hemen hemen her gün bu ve benzeri haberlerin manşet olduğu günlerden geçiyoruz. İçinde bulunduğumuz bu günlere “Dijital Çağ” adını veriyoruz. İki kelime ile bir çırpıda söylediğimiz bu ifade, insanlık tarihinin en hızlı değişimi de yaşamasına sebebiyet veriyor. Dün var olan birçok teknoloji bugün hayatımızda “eski” olarak adlandırılabiliyor. Çok geriye gitmeden ve karmaşıklaştırmadan tek bir soruyla bunu hepimiz hissedebiliriz. Bugün kullandığınız cep telefonu ile on yıl önceki telefonunuz arasındaki farklar neler? İşte sadece bu küçük bir soruyla bile insanlar üzerindeki değişimin ne kadar hızlandığını gözlemleyebiliriz. Değişim rüzgarının farklı yönlerden ve hız kesmeden devam ettiği bu çağda kuşaklar arasında da gözle görünür bir şekilde yaşam tarzı farklılıkları oluşmaya başladı. Her yaşın kendi trendi, kendi beklentileri ve kendi doğruları var. Değişim rüzgarının bu derece yüksek olduğu, kuşaklar arası farkın gözle görünür bir şekilde insanlar arasındaki ilişkiyi etkilediği bu günlerde şirketlerde durum nasıl? Değişimi hissetmek isteyen yeni kuşaklar iş hayatının artık tam ortasında. Şirketler mevcut güçlü yapısını korumak için çeşitli çözümler 
arayışı içinde. Peki her gün “mevcut”un değiştiği bir ortamda ve bunu talep eden bir kitlenin de çalışan olarak iş hayatının tam ortasında olduğu bu çağda “mevcut”u nasıl koruyacağız? Kabul etmemiz gerekiyor ki “mevcut durum”u korumak ifadesi artık şirketler için başarıdan çok başarısızlığa giden bir yol gibi duruyor. Artık hızla değişen dijital çağda yeni bir durum ortaya çıktı. Bu durum da “değişim gelişimdir” hali. Değişimi içselleştiren ve bu durumu tüm yapısına uyarlayabilen şirketler için gelişim, beklediklerinden de hızlı hayatlarına girecek ve onlara beklemedikleri yeni iş fırsatları kapısını açacak. Dijital çağın rüzgarını arkanıza alıp, bu değişimi kendi gelişiminize çevirmek istemez misiniz? İşte bu soruya katkı sağlayacağını düşünerek fikirlerimi derlediğim kitabımı kaleme aldım. Kendinizi hangi kuşak olarak nitelendirirseniz nitelendirin, tüm şirket çalışanları ve şirketler için kullanışlı olacağına inandığım (SWAT)² Takımı’nı keyifle okumanızı ümit ediyorum.

Add Your Tags:


Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Sizin için Seçtiklerimiz

Kaderinizin Rengi Karakterinizde Gizli

₺22 ₺ 16.5

Şimdi Değiş!

₺19 ₺ 14

Erkeğin Pin Kodu

₺21 ₺ 15
Tükendi
Değişim - Dönüşüm Kartlarım

Değişim - Dönüşüm Kartlarım

₺41 ₺ 30
Tükendi
Aslında Çok Kolay

Aslında Çok Kolay

₺22 ₺ 16.5

Kaçıncı Çocuksunuz

₺20 ₺ 15

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm

₺34 ₺ 26

Acemi Çöpçatan

₺19 ₺ 13

Çünkü Kadın

₺20 ₺ 15

Koma 21

₺21 ₺ 19

Tramola

₺28 ₺ 21
Tükendi
İçimdeki Kaktüs

İçimdeki Kaktüs

₺20 ₺ 15

Kuruntucu

₺22 ₺ 16.5

Beşli Özel Kitap Seti

₺79 ₺ 59

(SWAT)² TAKIMI

₺29 ₺ 22

Prova

₺25 ₺ 18.5

ŞAMAN

₺24 ₺ 18

ÇEMBERİN DIŞI

₺ 32
Yeni
GÜNEBAKANLAR

GÜNEBAKANLAR

₺ 29
Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun