Anne Babalara

 

Dünya her geçen gün hepimiz için daha da karmaşık bir hal alıyor. Çocuklarımız her an bize yepyeni sorularla geliyor.
İletişimin çılgın bir hızla ilerlediği bu dönemde çocuklarımız çok erken yaşlarda pek çok olaya tanık oluyor.
Onları yaşlarına uygun bir biçimde ve doğru bilgilendirmek bugünlerde her zamankinden daha da önemli.
Boşanma, terör, kardeş kıskançlığı, cinsiyet tanımı, tuvalet eğitimi, ödevler, eve köpek alma isteği, Tanrı’ya ilişkin sorular, cep telefonuna sahip olma isteği ve sizin aklınıza bile gelmeyen ama çocuklarınızın çok yaratıcı olduğu daha pek çok soru ve konu bu koleksiyonda.
Bebeklikten ergenliğe tüm yaş gruplarını içeren Anne Baba koleksiyonumuzdan çocuklarınızın yaşlarına göre seçim yapabilir, çocuklarınıza doğru bilgileri, doğru zamanda ve doğru miktarda vermenin yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Adres:
Şakir Kesebir Cad. Gaziumurpaşa Sk. Balmumcu Plaza II No: 32 Daire: 14 Balmumcu / Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:
+90 212 347 83 70

 
Fax:
+90 212 288 76 35

 

Tara Kitap

Biz; kitapları okumadan önce koklayan, ‘ille de kitap kokusu’ diyen; ilgimizi çeken her kitaba çocukça bir iştahla sahip olmak isteyen birkaç kitap arsızıyız.

Dünyanın farklı köşelerinden, büyük bir heyecanla seçtiğimiz kitapları dondurma gibi yalayıp yutuyor ve henüz Türkçeye çevrilmemiş olanları dilimize kazandırmak için çalışıyoruz.

Modern dünyanın dinamikleri hepimizi biraz köşeye sıkıştırdığı, bazen nefes alacak bir alan bile bırakmadığı için, kitap seçerken ‘içimizi ferahlatacak’, ‘kişisel gelişimimize katkıda bulunacak’ ve ‘gündelik hayatımıza dokunabilecek’ türde kitaplara yöneliyoruz.

    E-Posta Bültenimize Üye Olun